Меблева фабрика РАдеРА - виробництво ексклюзивних меблів та інтер´єрів з деревини на замовлення.

 
  Радера  
 
 
Дерев´яні двері
Двері
Шахові столи
Гральні столи
Эксклюзивні меблі
Эксклюзивні меблі
Спальні
Ліжка із масива дерева
Столи
Столи
 
Олександр Мельник та сувенірна черепаха
Дизайн интер´єру
Дизайн интер'єру
Картини з дерева
Картини з дерева
Вітражі
Вітражі з маркетрі
Шахи
Шахи
Сходи дерев´яні
Сходи дерев'яні
 
Колектив нашої компанії сформувався з художників, майстрів маркетрі, кпаснодеревців та дизайнерів. Нам вдалося створити Радісну, теплу, не дивлячись на зиму за вікном атмосферу, у якій розкриваються таланти й виробляються шедеври. Маючи унікальний потенціал у вигляді команди майстрів, ми втілюємо у життя інтер´єри, меблі й обстановку у найрізноманітніших стилях і будь-якої складності. А крім цього знаходимо час на творчі роботи - створення шедеврів сучасного мистецтва, навіяних інтуїцією й натхненням наших майстрів. І в першому й у другому випадку ми використовуємо дар Божий, тобто таланти наших художників, і направляємо їх у справу. Меблі, картини, аксесуари, вітражі - все це робиться з дерева й інкрустується за допомогою техніки маркетрі. Процес цей кропіткий і вимагає багато часу, високої художньої майстерності і стабільного-гарного настрою. Весь цей процес повинен відбуватися в "правильній" атмосфері. Саме таку творчу, вільну, насичену позитивом атмосферу нам і вдалося створити. Плоди ж цієї творчості, пропонуємо пожинати разом з нами. Вам дістануться, яскраві, унікальні речі - твори мистецтва, нам - "таланти".

Керівник проекту Олександр Мельник

 
 
 

Діяльність компанії

Учені говорять, що людина відрізняється від братів наших менших тим, що активно змінює предметне середовище навколо себе. Наші далекі предки лише користувалися тим, що їм давала природа. Печера або дупло величезного дерева ставали для них будинком, притулок у заростях - життєвим простором.
У нашому сучасному, стрімкому світі прогресу, дизайн інтер´єра виявляє собою такий же атрибут, як гарний автомобіль, діловий костюм, престижні годинники та пафосні краватки. Дизайн інтер´єра відбиває характер, внутрішній cвіт і настрій мешкаючих у будинку людей.
Дизайн інтер´єра і філософія стилю полягає в гармонії, що людина відчуває, споглядаючи й перебуваючи в даному оточенні. Створення дизайну інтер´єра вносить свої відмітні риси в певний настрій і атмосферу.
А чи можна обійтися в інтер´єрі без меблів? Ніяк! Всі ми знаємо, що меблі є невід´ємною частиною будь-якого інтер´єра. Чи замислювався хто-небудь про те, коли з´явився перший табурет та із чого починалася історія меблів?! Адже якщо стіни будинку - це зовнішня оболонка, Вашого приватного світу, то меблі - його наповнення, це душа, що створює атмосферу затишку, але якщо треба, то і атмосферу строгості й стриманості.
Ми займаємося розробкою й виготовленням художніх меблів, предметів інтер´єру та шедеврів декоративно-прикладного мистецтва. Ентузіастам нашої компанії вдалося відродити техніку французьких майстрів меблів XVI століття. Техніка маркетрі, або врізка однієї породи деревини в іншу дозволяє створювати художні фасади в найрізноманітніших стилях і самих різних кольорах.
Візерунки з мозаїчних наборів шпону (маркетрі) перетворюють гарні меблі в неповторні! На фасадах меблів і стінових панелях, вироблених нашими майстрами, ми втілюємо найрізноманітніші сюжетні лінії. Ручна обробка дозволяє врахувати самі тонкі нюанси, та досягти завершенності у виробах і затишку в оселі. А гра фарб різних порід деревини при вдало підібраному сполученні природних відтінків та перипетій сюжету створять у Вашому домі атмосферу в якій буде приємно перебувати саме Вам.
 
 
 

Пропозиції й співробітництво:

Виробникам меблів

Уперше на українському ринку Меблева фабрика "Радера" пропонує художні набори шпону у виді мозаїчних наборів, або інкрустації в техніці маркетрі, для виробників фанерованих фасадів, для виробників крпусних меблів пропонуємо готові фасади з маркетрі. Наши набори шпону використовуються у виготовленні: дверей, шаф-купе, обідніх столів, журнальних та кавових столиків, шахових столів, трюмо, а також елементів декору.

Дизайнерам, архітекторам

Створення технічної документації на виробництво меблевих виробів по дизайнерським ескізам. Власне виробництво по створенню ексклюзивних елітних меблів з дерева. Успішно використовуємо техніки різьблення, інкрустації, маркетрі, у тому числі, художнє маркетрі ручної роботи. А також, для створення дерев´яних кабінетів, пропонуємо нову технологію наклеювання шпону на прозорі поверхні з закладанням підсвічування. Пропонуємо співробітництво на взаємовигідних умовах.

Меблевим салонам

Пропонуємо поставки ексклюзивних меблів, дерев´яних авторських панно, дерев´яної сувенірної продукції, гральних столів, шахових комплектів.
 
     
  Про маркетрі ...  
     
 
Наші контакти: +38 (044) 498-94-07, +38 (044) 498-94-08, +38 (050) 353-27-36
 
 
Русская версия сайта