Меблева фабрика РАдеРА - виробництво ексклюзивних меблів та інтер'єрів з деревини на замовлення.
Ліжка. Спальні. Меблі для спальні.

 
   
 
 
 
Ми будемо раді, якщо наші меблі прикрасять Ваш будинок і створять у ньому індивідуальність Вашого стилю
 
Дерев´яні ліжка, зручні, приємні для ока й на дотик, несуть у собі надійність, теплоту й відчуття затишку. Покласти на неї гарний матрац, застелити свіжою простинєю та квітчастим покривалом, посадити зверху свою красуню. От уже й усе добре.
         
Ліжко "Глорія"
Ліжко з масиву
 

Сьогодні, у наше синтетичне століття, коли ми все далі віддаляємося від природи, як і раніше цінуються меблі з масиву натурального дерева. Меблі з натурального дерева, які наповнюють будинок, насичують його природною свіжостю. Меблі, розташовані у будинку мають особливу енергетику, свою магію. Такі меблі роблять будинок не тільки теплим, а й індивідуальним. 

У нашому будинку індивідуальним місцем завжди була й залишається спальня, приховувана нами від сторонніх очей, але саме в ній ми завжди намагаємося створити найбільший комфорт. Тому при виборі меблів, для нас улюблених, можна відійти від установлений канонів і віддатися волі фантазії.

Спальня - це світ гармонії й затишку, місце для відпочинку й сну, де знаходяться спокій і комфорт душі. Людина третину свого життя проводить уві сні, а спимо ми, як правило, вдома, на улюбленому ліжку, тому стає зовсім очевидним, що вибір меблів для спальні та їх покупка - справа відповідальна й архіважлива!

Меблі з масиву натурального дерева - це не просто дерев´яні меблі, це Ваш стиль, комфорт та гордість. Це меблі, що будуть служити довгі роки. Це часточка Вашого будинку, що змусить будинок дихати саме Вами, ввібравши часточку вашої душі, запахи, погляди, дотики та пронесе це через роки й уже Ваші нащадки зможуть прочитати в них історію Вашого життя.

Внесена в інтер´єр меблями з натурального дерева індивідуальність не напружує погляд, як яскраві синтетичні матеріали, а навпаки, насолода від кожного разу нової картини природи в масиві, кожного дотику нашого погляду до меблів несе особливе тепло, адже не випадково гороскоп друїдів приписує дереву виняткову біоенергетику.

Дизайн предметів меблів з масиву дерева традиційний і оригінальний одночасно. Незмінно популярними залишаються меблі з масиву дуба, якому не уступають вільха та ясен. Ці гарні й довговічні матеріали використовуються нашими майстрами у виробництві елітних меблів. Меблі з масиву, який ми використовуємо, міцні й зручні і прослужать Вам довгі роки.

  Комод
       
Ліжко "Вікторія"
Ліжко з дерева
    Комод
       
Ліжко "Квадрат"
Ліжко з дерева
    Комод
       
Трюмо     Трюмо
         
 
Наші контакти: +38 (044) 498-94-07, +38 (044) 498-94-08, +38 (050) 353-27-36
 
 
Русская версия сайта