Меблева фабрика РАдеРА ТМ пропонує вхідні та міжкімнатні двері на замовлення
з добірних матеріалів та вишуканого дизайну.

     
logo
     
 
     
Фотокаталог дверей
     
Дерев´яні двері під лак... Дерев´яні двері з маркетрі і розписом... Дерев´яні двері під фарбування...
Двери межкомнатные филенчатые. Линия дизайнерских дверей Деревянные двери под покраску
     
Дерев´яні двері з різьбленням... Дерев´яні двері двостулкові... Дерев´яні двері розсувні...
Деревянные двери под покраску Деревянные двери двустворчатые Деревянные двери hfpldb;yst
     
 
     
У своєму будинку все надійно, все на своєму місці, все красиво. Кожна річ радує, очі. Художній паркет витончено ділить на сегменти житловий простір, створює настрій, задає певний рівень для подальшого наповнення будинку. В нашу постіндустріальну, або правильніше сказати, інформаційну епоху, зроблена купа всякого мотлоху, в тому числі і безліч моделей міжкімнатних дверей і звичайно в тому розмаїтті дверей, стильових та кольорових рішень, запросто можна розгубитися і зіткнутися з проблемою вибору. Але не все так погано, тут на горизонті, так ефектно з'являємося - Ми, звичайно на білому коні і "-ТУ-ТУ-ТУ!" - це у нас так звучить справжній горн, радісно і гордо виблискує на сонці. Зараз ми на хвилинку на землю і назад, в нескінченну блакитну височінь, в білосніжні хмари.
Ми рекомендуємо цілісний підхід, коли в певному стилі опрацьовується інтер´єр. Художник створює ескізні варіанти інтер´єрних рішень, де в інтер´єр природно вписуються й двері, і наличники, і арки, і портали, і підлоги, і стіни. А дайте дизайнеру свободу ... Ну не сидиться мені сьогодні в кріслі ... І ми побачимо стінові панелі, радіаторні решітки, вітражі з дерева в стінових нішах у дерев´яних сходів.
Що добре в класичному інтер´єрі? - Звичайно дерево. А що тисне на голову в темному дерев´яному кабінеті забитому від підлоги до стелі деревом? - Звичайно дерево. Дерево то воно звичайно добре, але, як відомо, все добре в міру. Щоб дерево не давило своєю масою, його в полі зору не повинно бути більше двадцяти п´яти відсотків. Або дерев´яні поверхні потрібно сегментувати за допомогою розбивки фактур, накладних елементів, відтінків фарбування або патини. Добре розбивають, дроблять великий масив на нормально сприймаємі сегменти навіть прості смужки, вставки іншого кольору, інкрустовані в основний фон, вони прекрасно виконують це завдання.
Класика - це створення більш опрацьованих смужок у вигляді орнаменту. Такий метод вирішує проблему, допомагає розбивати великі поля стін і стель на добре психологічно сприймаємі за величиною кольорові плями (доведено психологами).
 
     
Дверь межкомнатная
1. Двері класичні з інкрустуванням. Матеріал декору: шпон червоного дерева.
2 і 3. Двері з об´ємними фільонками та ікрустацією на них. Основний матеріал - корінь американського горіха. Різьба, каннелюри на лиштві, позолота на різних елементах, патина.
     
Дверь межкомнатная с витражом
Двері міжкімнатні дерев´яні з об´ємними фільонками. Матеріал клен, тонування, позолота. Оздоблення: каннелюри на лиштві, патина. Інкрустування в техїніці маркетрі на склі дає при спеціально підібраній гаммі порід деревини просвіт - та виконує функцію вишуканого вітражу, дерево все життя впитує проміні Сонця, а саме в цьому виробі не згораючи повертає їх. В результаті маємо ні з чим не зрівняний ефект дуже м´яких, сонячних кольорів, що подарувала нам природа.
     
Дверь межкомнатная в технике маркетри
Сьогодні знову актуальні міжкімнатні двері та стінові панелі формату XXL. Велика, на всі двері, фільонка дозволяє показати у всій красі природний малюной благородної деревини, а двері виконують роль шикарної добротної рами для картин створених митцем на ім´я Природа. В разі ж інкрустування додатково рослинних розеток - інтер´єр перетворюється на шоколадну "Цукерку".
     
 
Наші контакти: +38 (044) 498-94-07, +38 (044) 498-94-08, +38 (050) 353-27-36
 
 
Русская версия сайта