Меблева фабрика РАдеРА - виробництво ексклюзивних меблів та інтер´єрів з деревини на замовлення.

 
  Радера  
 
 
Дерев´яні двері
Двері
Шахові столи
Гральні столи
Эксклюзивні меблі
Эксклюзивні меблі
Спальні
Ліжка із масива дерева
Столи
Столи
Вітальня. Стіл з кріслами для вітальні "Гламур" (Масив, різьблення, лиття, маркетрі).
 
Кабінет "Іспаньол" (Масив вільхи, шпон палісандра, різьблення, маркетрі).
Кабинет
 
Кабінет "Караваджіо" (Масив дуба, різьба).
Кабинет
 
Спальня "Рожева перлина" (Масив вільхи, глуха фарбування, різьба).
Спальня
 
Вітальня. Етажерка "Цирк"(Матеріал клен, на боковинах маркетрі).
Книжный стенд для детской комнаты
Невеликий шафка в стилі поп - арт. Сюжет на етажерці: "Хлопчик і дівчинка фліртують один з одним". Штучка зроблена в техніці маркетрі. На фасадах полиць, прорізна різьба. Оздоблення лаком з блискітками, вийшов ефект переливання, блискучі блискітки створюють особливу легкість інкрустованого малюнка.
 
Меблі для їдальні.
Стол
 
Мебельная фабрика "РАдеРА" предлагает для своих заказчиков изготовление интерьеров из дерева и эксклюзивных наборов мебели.
 
 
Історія меблів
Епоха меблевого виробництва почалася з моменту, коли голландські майстри змогли вздовш розпиляти масив на ламелі і склеїти назад в дошку з чергуванням напрямів волокон. Так була винайдена технологія переклеювання деревини і була закладена база для виготовлення елегантних меблевих гарнітурів, у яких була можливість пережити опалювальний сезон і не тріснути по фасадах і стільницям. Крайня точка у розвитку даної технології - це винахід фанери. Фанера і на cьогодняшній день є основним меблевим матеріалом в поєднанні з меблевим щитом і переклеєним масивом, також широке застосування знайшли переклеєний масив з двостороннім переклеюванням ламелями, переклеєний з двох сторін МДФ 4мм (основна італійська технологія) і пофарбований, або ще зверху фанерований (шпонований) і покритий лаком.
Потім в Амстердамі, в шинку "Big kosyak", була вечірка червонодеревників і хлопці придумали розрізати дерево ще тонше і найцікавіше, що у них це вийшло. Вийшло те, що пізніше, у нас, стало називатися шпоном. Ось з цього моменту і починається світанок всякого красивого і ошатного не тільки в меблевих формах але й на меблевих площинах: фасадах і стільницях. З шматка екзотичного дерева розміром з цурку, розрубавши яку на дрова можна було б разок витопити невелику пічку і ніяк не можна було зробити жодної дошки, виходило настругати тонкого, як папір (в ті часи треба зауважити папір був куди товщій нашого) шпону, близько 10 - 20 квадратних метрів. А цієї кількості, запросто вистачало на невеликий кабінетик "червоного дерева". Та ще виявилося, що маючи тонко нарізані листи дерева різних порід можна зробити з них мозаїку і виглядає вона прикольненько. А голландці взагалі люблять все прикольне. Назвали вони таку техніку дерев´яної мозаїки - intarsio, а французи, теж хлопці з тягою до красивого життя, але такої хорошої трави у них зроду не водилося, тому техніку дерев´яної мозаїки поїхали переймати до голландців, а пізніше назвали її - marketry. Але вже до середини сімнадцятого століття до Франції були налагоджені регулярні поставки і у Буля (Андре Шарль Буль - найталановитішій майстер маркетрі епохи французького бароко) пішло все добре. Меблева фабрика РАдеРА шанує і поважає традиції голландських і французьких червонодеревників і високо піднімає прапор краси і свободи.
 
Дизайн интер´єру
Дизайн интер'єру
Картини з дерева
Картини з дерева
Вітражі
Вітражі з маркетрі
Шахи
Шахи
Сходи дерев´яні
Сходи дерев'яні
     
  Про маркетрі ...  
     
 
Наші контакти: +38 (044) 498-94-07, +38 (044) 498-94-08, +38 (050) 353-27-36
 
 
Русская версия сайта