Меблева фабрика Радера приймаємо замовлення на виготовлення ексклюзивних інтер´єрів з дерева.

 
   
 
 
 
Дизайн інтер´єра
 
Розробка дизайну будинку, квартири. Дизайнер Олександр Таборовський.
Проект дизайну інтер'єра
Дизайн інтер´єра - це досить непростий і в той же час цікавий, творчий і креативный процес, у якому важлива найменша деталь, оскільки будь-який, не значний, на перший погляд, елемент може створити неповторну атмосферу й настрій у приміщенні. От чому ми намагаємося завжди відштовхуватися не тільки від основних вимог і побажань замовника щодо дизайну інтер´єра, але й намагаємося довідатися всі уподобання й смаки клієнта, які країни й культури його приваблюють, який у нього характер, колірні переваги, хоббі, спосіб життя й звички. Інтер´єр - це те, що оточує нас, а значить, є частиною нашого життя.
Зміст дизайну - у перетворенні простору відповідно до якогось ідеального образу. Дизайн інтер´єра не обмежується лише візуалізацією або поліпшенням внутрішнього простору. Головне тут оптимізувати і гармонізувати різні потреби, у тому числі й утилітарного характера, покладені в основу архітектурного проекту. На вироблення дизайнерського рішення впливають багато факторів. Це безпосередній простір, його вимір й конструкція, з його потенціалом і обмеженнями. Як простір буде використовуватися, для роботи або дозвілля, розваги або відпочинку. Що повинен виражати інтер´єр, "про що говорити" - про силу, владність, захищеність, досягнення, грайливість або простоту.
Звернувшись до нас, Ви одержите професійні послуги із проектування й дизайну суспільних і житлових приміщень. Серед послуг, які ми готові зробити Вам: розробка дизайну інтер´єра, візуалізація інтер´єра, розробка дизайн-проекту, підбір оздоблювальних матеріалів і меблів, декорування інтер´єра, авторський нагляд, ремонт "під ключ".
Облаштованість інтер´єра - справа сугубо індивідуальна для кожного. Однак, незважаючи на найширший простір для фантазії й достаток сьогоднішніх можливостей, тут, як і в будь-якому питанні, існують свої маленькі секрети...

Як і чим обладнати внутрішній простір, питання є не тільки технічним, але і в не меншій мірі естетичним. А тому, створюючи інтер´єр майбутнього житла в першу чергу потрібно орієнтуватися на свої пристрасті й уподобання. Мода, як відомо, непостійна й мінлива, ще можна вдаритися в епатаж, або яскраво блиснути кітчем (ну приблизно так: "-Нам дизайнери не потрібні, ми самі дизайнери"). Для створення та матеріалізації свого майбутнього "улюбленого інтер´єру" для себе, можна наплювати навіть з Ейфелевої вежі, тільки не на голови безтурботних парижан, як у Володимира Семеновича, а на моду і на класику і інтер´єр зліпити щоб лоскотав естетичне почуття відповідно до неотесаних граней самобутньої сутності. І жити в затишку, щасті і достатку довго і щасливо.

(Далі можна не читати). Ці рядки читають уже особливі, спеціальні люди, для них і написано *. З іншого боку в класичному добре опрацьованому і втіленому інтер´єрі, людині поступово, з роками прищеплюється смак, почуття міри.

* На початку писалося для мазохістів (перероблення та виховання себе - якщо це і не воно, то дуже близьке до нього, це вже точно).

Інші дизайнери:


Олександр та Сергій Харуки
интерьер кафе, ресторана: Мебель для кафе, ресторана.

Юлія Попова

 

 
Проект дизайну інтер'єра
 
Проект дизайну інтер'єра
 
Проект дизайну інтер'єра
 
Проект дизайну інтер'єра
 
Проект дизайну інтер'єра
 
Проект дизайну інтер'єра
Бетон, скло, акрил, постери і всього лише пара зелених віників, і кілька дерев´яних дощечок, ставлять все це на здоровий грунт. Гарно.
 
 
Наші контакти: +38 (044) 498-94-07, +38 (044) 498-94-08, +38 (050) 353-27-36
 
 
Русская версия сайта