Меблева фабрика РАдеРА ТМ пропонує унікальні, штучні вироби,
створені майстрами, що працюють з матеріалізацією тонких планів світу

     
     
 
     
Вітражі в техніці маркетрі - або маркетрі на склі
 
Краса природного малюнка, текстури, її тон, колір, переливи і переплетення волокон, найбільш ефектні в набірних композиціях вітражів.
Дерево, у вигляді шпону, пропускає світло. При цьому найбільш повно природа показує людині магічну силу краси матеріалу. Художники і майстри використовують ці унікальні властивості для виконання вітражів на стелях, у вікнах, у дверях, у меблях. На просвіт "працюють" фасади, кришки столів, перегородки, світильники (люстри, бра) і навіть картини і панно. Мир маркетрі заворожує своєю природною красою малюнка, де навіть з матеріалу однієї породи дерева (наприклад, з тополі) можна створити набори незвичайної виразності і сили. Меблева фабрика "РАдеРА" зацікавлена ??у взаємовигідній співпраці з виробниками меблів Україні та інших країн.
     
Витраж на потолке
     
Витраж потолочный
     
 
     
Світильник з вітражем "Радерка"
     
Інкрустовано в техніці маркетрі. Виконано на склі.
     
Светильник с витражом в технике маркетри
     
 
     
Міжкімнатні двері з вітражем в техніці маркетрі
     
Інкрустовано в техніці маркетрі. Виконано на склі. Можуть застосовуватися для оформлення міжкімнатних дверей, фасадів шаф, стінових і стельових панелей, служити віконними вітражами.
Ми спеціалізуємося на виконанні індивідуальних ексклюзивних замовлень від приватних осіб або організацій на будь-яку тематику та будь-якої складності.
     
Дверь с маркетри
     
 
     
Зразки вітражів для фасадів
     
Ці фасади створені як прототип стінових панелей для інтер´єрів з дерева, з можливою підсвіткою зсередини, в дерев´яному обкладі стоїть товсте гартоване скло покрите шпоном і ні на дотик ні на колір ви цей кабінет не відрізните від зробленого з дерева, і тільки при включенні підсвічування в підходящий момент буде сформоване належне враження.
     
   
   
     
 
Наші контакти: +38 (044) 498-94-07, +38 (044) 498-94-08, +38 (050) 353-27-36
 
 
Русская версия сайта